piątek, 17 stycznia 2014

Blog stworzony do rozdań?

Witam dziewczyny. 
Zwracam się do was z pytaniem - czy przy organizacji rozdań bierzecie pod uwagę blogi stworzone tylko do tego celu? Ostatnio miała miejsce sytuacja, gdzie zostały podane wyniki rozdania i wygrał taki właśnie blog. Napisałam o tym do organizatorki rozdania, lecz ta nie publikuje moich komentarzy, tylko pisze chamskie odzywki na moim blogu. Nie wiem czy to nie podejrzane? Co o tym myślicie?

9 komentarzy:

 1. nie znam sprawy, więc nie chcę nikogo osądzać i krytykować :)
  ale generalnie to sprawa organizatorki czy bierze pod uwagę takie blogi typowo "rozdaniowe" ;)
  niemniej jednak, powinna skomentować jakoś sprawę, jeżeli do niej napisałaś, a nie pisać do Ciebie niemiłe rzeczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podpisuję się do komentarzu Emilii. Ja bym nie uznawała takich blogów. Blogowanie to pasja, a nie tylko konkursy i rozdania które się wygrywa ;)

  Zapraszam do mnie i pozdrawiam ;) Zuzia♥
  http://funandfashion98.blogspot.dk/

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze mówiąc mi to nie przeszkadza jeśli ktoś taki wygrywa...Został wylosowany więc powinien dostać nagrodę, nie mam z tym problemu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż, nie znam sprawy i nie będę nikogo osądzała, nie będąc oznajmioną z tym tematem. ;)
  Jednak, skoro napisałaś do niej sprawę, powinna Ci kulturalnie odpisać, a nie, jak to ujęłaś, chamsko się do Ciebie zwracać. ;)

  Zaobserwowałam. Liczę na rewanż!
  http://chizu-chan-opowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli w regulaminie konkursu nie było słowa o tym, że blogi rozdaniowe nie mogą brać w nim udziału, to nie ma co się bulwersować. Większość blogerek wyraźni zaznacza, że takich blogów nie dopuszcza do swoich konkursów. Ale cóż, takiego bloga też prowadzi pewnie jakaś osoba, która może chce czasem zawalczyć o jakieś kosmetyki czy coś. Jednak organizatorka powinna opublikować Twój komentarz i KULTURALNIE na niego odpowiedzieć :)
  Pozdrawiam.
  Zapraszam: konie-filmy-ksiazki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. To zalerzy, czy było o tym w regulaminie. Jeśli nie, to trudno, ale jeśli tak, to kłóć się o swoje, zapraszam http://this-is-rosalie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się z opinią Zuzi K. ( :

  http://h0peless-start.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. w moich rozdaniach bierze każdy kto się zgłosi, jedynym warunkiem jest publiczne obserwowanie babskiego kącika. nie dyskwalifikuje blogów tylko rozdaniowych i przyznaję dodatkowy los za umieszczenie baneru.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wiem czy czytałaś, ale postanowiłam napisać post specjalnie dla Ciebie ;] umieściłam również dowody na to, że nie oszukuje!

  http://wszystkozafreeee.blogspot.com/2014/01/nie-jestem-oszustka-czyli-kilka-sow-do.html

  Pozdrawiam ;]

  OdpowiedzUsuń

* Odwiedzam blogi wszystkich komentujących i staram się odwdzięczać za komentarze :) *